اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره ۳ پردیسبان

اطلاعیه شماره ۳ پردیسبان
با توجه به اطلاعیه اجرای حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور شعبه مستقر در مشهد مقدس در خصوص رسیدگی به شکایت شاکیان و اعلام مهلت ثبت درخواست و ارسال اسناد مربوط به پرونده شاکیان در سایت www.PardisbanNew.ir تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 06/02/1399 و رو به اتمام بودن مهلت اعلام شده ، خواهشمند است به موارد زیر توجه و دقت کافی نمایید :

اطلاعیه شماره ۳ پردیسبان

کاربران گرامی سامانه

با توجه به  اطلاعیه اجرای حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور شعبه مستقر در مشهد مقدس در خصوص رسیدگی به شکایت شاکیان و اعلام مهلت ثبت درخواست و ارسال اسناد مربوط به پرونده شاکیان  در سایت www.PardisbanNew.ir   تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 06/02/1399 و رو به اتمام بودن مهلت اعلام شده ، خواهشمند است به موارد زیر توجه و دقت کافی نمایید :

1- در صورتی که تا کنون درخواست خود را در سامانه ثبت نکرده اید در مهلت باقیمانده نسبت به ثبت درخواست و تکمیل پروفایل کاربری و همچنین ارسال مدارک مرتبط با درخواست خود اقدام نمایید.

2- در صورتی که درخواست غیر واقعی یا نامعتبر در سایت ثبت نموده اید جهت جلوگیری از پیگرد قضایی اعلام شده توسط دادستانی مشهد مقدس در زمان باقیمانده  نسبت به لغو درخواست خود اقدام نمایید در غیر این صورت عواقب ناشی از گمراه کردن و فریب کارشناسان رسیدگی به پرونده شرکت پردیسبان بر عهده شخص درخواست دهنده می باشد.

3- در صورتی که درخواست اضافی یا تکراری در سایت ثبت نموده اید لطفا در زمان باقیمانده نسبت به لغو درخواست های اضافی و تکراری اقدام نمایید .

4- در صورتی که مدارک و اسناد ارسالی شما ناقص و جهت بررسی پرونده شده کافی نمی باشد نسبت به ارسال اسناد مرتبط با پرونده خود در زمان باقیمانده اقدام نمایید .

5- در صورتی که اسناد اضافی یا تکراری در سایت بارگذاری نموده اید قابلیت حذف اینگونه اسناد برای کاربران در سامانه فراهم شده است .لذا جهت جلوگیری از ایجاد اختلال  و کندی در روند رسیدگی به پرونده شما توسط کارشناسان رسیدگی به پرونده شرکت پردیسبان در زمان باقیمانده نسبت به حذف مدارک و اسناد اضافی و غیر مرتبط اقدام نمایید . 

6- در صورتی که تاکنون اطلاعات  حساب بانکی خود را جهت واریز مطالبات در سامانه ثبت نکرده اید ، لطفا در زمان باقیمانده نسبت به ثبت شماره حساب خود بصورت کامل (شماره حساب ، شماره کارت و شماره شبا) در سامانه اقدام نمایید . لازم به ذکر است که حساب بانکی باید به نام شخص درخواست کننده باشد . 

7- کاربرانی که اطلاعات حساب بانکی خود را قبلا ثبت نموده اند نسبت به بررسی دوباره و اطمینان از صحت آن اقدام نمایند .

8- پیامک های های اطلاع رسانی سامانه از شماره 9830002101003516 برای کاربران ارسال می گردد ،  لذا توجه داشته باشید که هر گونه اطلاع رسانی از شماره های غیر فاقد اعتبار و احتمال وجود جعل  یا کلاهبرداری افراد سودجو در این خصوص وجود دارد .

9- لازم به ذکر است که کاربرانی که سرویس پیامک های تبلیغاتی شماره موبایل خود را بسته  یا غیر فعال کرده باشند ، پیامک های اطلاع رسانی سامانه را دریافت نخواهند کرد . لذا لازم است که نسبت به فعال کردن سرویس دریافت پیامک های تبلیغاتی خط خود از طریق اپراتور مورد نظر اقدام نمایند.